بیمه عمر, بیمه کارآفرین, طرح های بیمه ای

بهترین بیمه عمر : بیمه عمر اندوخته امید کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین یکی از بهترین شرکت های بیمه ای در کشور با ارایه محصول جدید تحت عنوان بیمه نامه عمر اندوخته دار امید توانسته است جایگاه بسیار رفیعی در صنعت بیمه کشور پیدا کند.

بیمه عمر اندوخته امید بیمهکارآفرین به صورت تخصصی بر روی نیازه های خانواده ، و در کنار پوشش های فوت و همچنین نگاه ویژه به ارایه پوشش امراض خاص ، پوشش از کارافتادگی و و نقص عضو همچنین هزینه های پزشکی ، افق ویژه ای

به گزارش شهر بیمه یکی از مهم‌ترین عوامل در بیمه‌نامه عمر اندوخته دار حایز اهمیت می باشد ، پوشش سرمایه فوت است. در واقع ، اصلی ترین پوشش در بیمه‌نامه‌های عمر می باشد. همانطور که میدانید میزان سرمایه فوت بیمه اندوخته دار کارآفرین بر اساس حق بیمه پرداختی سالانه هر فرد محاسبه و ارائه می گردد. لذا سقف پوشش سرمایه فوت در بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای شاید از گزینه‌هایی باشد که بیشتر بیمه‌گذاران در انتخاب و خرید بیمه عمر آن را مقایسه می‌کنند. از مهم ترین مزایای بهترین بیمه عمر، بیمه‌نامه عمر اندوخته ‏دار امید دارا بودن پوشش سرمایه فوت تا 500 میلیون تومان است. افزایش سرمایه فوت در این طرح از سوی شرکت بیمه کارآفرین در جهت حمایت هرچه بیشتر از بیمه‌گذاران بیمه‌نامه‌های عمر و داشتن اطمینان و آرامش خاطر در خانواده بیمه‌شده متوفی می باشد.
پوشش امراض در بیمه‌نامه اندوخته دار امید شرکت کارآفرین هم ازلحاظ تعداد بیماری‌های تحت پوشش و هم ازلحاظ سرمایه تحت پوشش، طرح بسیار ویژ‌ه‌ای را ارائه نموده است. بیماری‌های تحت پوشش در این بیمه‌نامه علاوه بر انواع سکته و سرطان، عمل قلب باز و پیوند اعضا به‌صورت یک بسته تکمیلی امراض و بسیار کامل ارائه می گردد.. بیماری‌های تحت پوشش این بیمه‌نامه عبارت‌اند از: هپاتیت ب، هپاتیت سی، اچ آی وی (ایدز)، پارکینسون، آلزایمر و دمانس، نارسائی حاد کلیوی(دیالیز)، ام اس، کما، مننژیت، بیماری‌های نورون‌های حرکتی، نابینائی کامل و ناشنوائی کامل. بیشتر بیمه‌شده‌های بیمه‌نامه عمر، تقریباً در همه شرکت‌های بیمه برای استفاده از پوشش امراض دارای محدودیت سنی هستند و تقریباً همه شرکت‌ها از سن 15 سالگی امکان استفاده از این پوشش را ارائه می‌دهند. اما در بهترین بیمه عمر کشور و در طرح بیمه اندوخته دار امید کارآفرین فرد بیمه‌شده می‌تواند از بدو تولد تا سن 65 سالگی از پوشش امراض بیمه‌نامه عمر خود استفاده نماید.
مدتی پیش نیز سقف تعهدات پوشش امراض در طرح بیمه اندوخته دار امید کارآفرین تا 500 میلیون تومان افزایش‌یافته است که این مبلغ در مقایسه با پوشش امراض سایر انواع بیمه‌های عمر در کشورمان عدد بسیار قابل‌توجه هست، چراکه جبران هزینه‌های سنگین درمان بیماری‌ها برای بیشتر افراد و خانواده‌ها می‌تواند بسیار مشکل ساز باشد. میزان پوشش امراض در این طرح 1 تا 2 برابر سرمایه فوت به هر علت محاسبه و تا سقف مشخص‌شده ارائه می گردد.

 

در ادامه بخوانید:

بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین چیست؟

بیمه عمر اندوخته دار خاص بیمه کارآفرین
در مورد پوشش امراض خاص بیمه اندوخته دار بیمه کارآفرین نسبت به دیگر شرکت‌ها بسیار متفاوت است. چرا که تا سقف 500 میلیون تومان از امراض خاص را که بالغ‌بر 200 برابر سرمایه است را پوشش داده و پرداخت می‌کند.که مزیت

رقابتی بسیار عالی می باشد.
مقرری بستری روزانه
علاوه بر این‌یکی از مهم‌ترین پوشش های بیمه عمر شرکت بیمه کارآفرین پوشش مقرری بستری روزانه است. بر اساس این طرح اگر شخص بیمه‌گذار بر اثر حادثه در بیمارستان بستری شود از روز چهارم بستری شدن تا 90 روز مبلغی به ازای هرروز پرداخت می‌شود که سقف آن پنج میلیون تومان است که البته به میزان حادثه و شدت جراحت نیز بستگی دارد. که باز هم برتری شرکت بیمه کارآفرین نسبت به سایر شرکت ها را نشان می دهد.
موارد بدون تغییرات
بیمه مرکزی آخرین تغییرات در بیمه عمر اندوخته دار را ابلاغ کرده است. از آن روی که بیمه کارآفرین دارای بهترین بیمه عمراندوخته دار به نام امید در کشور عزیزمان است، این تغییرات بیشتر متوجه بیمه عمر این شرکت می‌شود.
در این بر اساس آخرین تحول بیمه مرکزی این طرح‌ها را اندکی تغییر داده و لیست 21 ردیفه را به 29 ردیف رسانده است. از ردیف اول تا 19 برای افراد زیر 15 سال تا سقف دو میلیارد ریال پوشش دارد. برای بیمه‌گذاران از سال 16 تا 65 سال مبلغ پنج میلیارد ریال پوشش دارد.

در بیمه نامه های عمر در کشور ایجاد کرده است.


درواقع، تا ردیف 19 برای افراد زیر سن 15 سال مبلغ 200 میلیون ریال که درواقع 10 درصد سرمایه پوشش امراض خاص را در برمی‌گیرد. اما برای افراد 16 تا 65 سال برای همین امراض خاص مبلغ پنج میلیارد ریال است که درواقع دو برابر سرمایه فوت بوده و هست.

 

دو مورد تغییریافته
بیمه مرکزی کشور در لیست قدیمی خود نیز تغییراتی را ایجاد کرده و بر اساس آخرین تغییرات، پوشش «قراردادن فنر در عروق کرونر یا همان استنت» و پوشش «باز کردن تنگی عروق کرونر توسط بالن» 10 درصد از سرمایه پوشش امراض خاص را در برگرفته و برای افراد زیر 15 سال 200 میلیون ریال اما برای افراد 16 تا 65 مبلغ 500 میلیون ریال را تحت پوشش قرار می‌دهد.

هشت بیماری جدید بیمه عمر اندوخته دار
در آخرین تغییرات پوشش های بیمه ای اندوخته امید کارآفرین، هشت بیماری جدید اضافه‌شده است. در موارد زیر سقف پوشش یک برابر سرمایه است. هرچند افراد زیر 15 سال تا دو میلیارد ریال و برای افراد 16 تا 65 تا سقف پنج میلیارد ریال است.

راهنمای خرید بیمه عمر کارآفرین

سامانه شهر بیمه  با توجه به ماهیت کارگزاری بیمه‌ای که دارد همواره همراه مطمئنی برای همه بیمه‌گذاران در انتخاب بهترین بیمه عمر بوده است. از آنجایی که رویکرد شهربیمه در خرید هر نوع بیمه‌نامه‌ای از جمله خرید بیمه عمر مبتنی بر ارائه مشاوره تخصصی است، می‌توانید جهت خرید بیمه عمر از طریق تکمیل فرم موجود در لینک زیر منتظر تماس مشاوران ما باشید.↓

[EMS_Form_Builder id=7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *