بیمه ثالث

در صورت نداشتن بیمه ثالث ،کارت سوخت دارندگان خودروهای نفت گازسوز غیر فعال می شود .

در طرحی مشترک و ویژه بیمه مرکزی با همراهی ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت ، فراجا و همچنین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در ماه گذشته و با بررسی های دقیق اقدام به شناسایی بیش از بیست هزار خودرو نفت گاز سوز بدون بیمه ثالث نموده اند . خودروهای یاد شده بیش از یک سال می باشد که از تاریخ اتمام بیمه های آن ها گذشته است.

همچنین معاون صنایع و انرژی ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت ایران اطلاع داد که به موجب اجرای ماده چهل و هشت قانون بیمه ثالث ، برای تعداد زیادی از خودروهای نفت و گاز سوز انجام شده که باعث افزایش تعداد اشخاصی شده که بیمه شخص ثالث خریداری کرده اند .

با خرید بیمه شخص ثالث کارت سوخت وسایل نفت گاز سوز فعال می گردد.

تمامی دارندگان وسایل نفت گاز سوزی که بیمه شخص ثالث ندارند در اول این طرح به مدت 1 ماه و در زمان سوخت گیری پیامی با موضوع هشدار جهت تهیه بیمه دریافت نموده اند که پس از اطلاع از این پیام ، کارت سوخت این اشخاص در لیست خاکستری قرار گرفت و به صورت موقت غیر فعال شده است.

این اشخاص با خریداری بیمه ثالث و مراجعه به دفاتر پلیس +10 می توانند مجدد نسبت به فعال سازی کارت سوخت خود اقدام نمایند. بر اساس ماده چهل و هشت قانون بیمه ثالث ، درخواست صدور مجدد کارت سوخت فقط به شرط داشتن بیمه شخص ثالث امکان پذیر می باشد.

 

با بیمه شخص ثالث امنیت و اعتماد در جامعه افزایش پیدا خواهد کرد .

همان طور که می دانید خرید بیمه شخص ثالث منفعت بسیار زیادی برای تمامی جوامع دارد و نقش مهمی در ایجاد اعتماد و نیز امنیت برای مردم خواهد داشت. بر طبق قانون تمامی مالکان خودرو ها برای نسبت به خرید این بیمه اقدام نمایند.

 

تهیه بیمه ثالث از شهر بیمه دات کام در کوتاه ترین زمان ممکن

 

شما از طریق فرم زیر می توانید به راحتی با شهر بیمه ارتباط برقرار کرده ، و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت .اگر سوالی در زمینه خرید انواع بیمه نامه دارید نیز می توانید فرم زیر را پر کنید.

[EMS_Form_Builder id=1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *