بیمه تجهیزات الکترونیک

پس از ارسال اطلاعات کارشناسان ما در سریع ترین زمان برای مشاوره و ثبت بیمه با شما تماس می گیرند.

استان محل زندگی خود را انتخاب کنید
نوع کالای دیجیتال را انتخاب نمایید
ابتدا نوع کالای دیجیتال را انتخاب کنید

بیمه تجهیزات الکترونیک را بسیاری از مردم نمی‌شناسند. یکی از مسائلی که آرامش نسبی ما را در زندگی به‌دنبال دارد، داشتن بیمه درمان، خودرو یا موارد دیگر است. به‌عنوان مثال ما با پرداخت حق بیمه خودرو می‌دانیم که در صورت تصادف با خودرو دیگر یا حتی با یک عابر، شرکت بیمه خسارت واردشده را می‌پردازد.

امروزه قیمت وسایل الکترونیکی در کشور ما بسیار بالا است و در صورت خسارت دیدن و خراب شدن آن‌ها، ضرر مالی بزرگی را باید تحمل کنیم. بسیاری از مردم نمی‌دانند تجهیزات الکترونیک خود را هم می‌توانند بیمه کنند.

بیمه تجهیزات الکترونیک شما می‌توانید با پرداخت حق بیمه اندکی، وسایل الکترونیکی گران‌قیمت خود را در برابر بسیاری از آسیب‌های احتمالی بیمه کنید. 

بیمه موبایل چیست؟

همان‌طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های خریداران تلفن‌های همراه، هزینه سنگین تعویض قطعات غیر گارانتی است، بیمه موبایل که مکمل گارانتی است، طرح‌های مختلفی نیز دارد و هزینه انجام تعمیرات و حتی جایگزین کردن تلفن‌همراه شما در زمانی کوتاه و البته کیفیتی مناسب به عهده دارد.

پوشش‌های بیمه گوشی و تبلت

  • بیمه سرقت موبایل و تبلت
  • نفوذ مایعات و آب‌خوردگی
  • ضربه فیزیکی و شکستن (سقوط از ارتفاع)
  • آتش‌سوزی
  • سیل، زلزله
  • نوسانات ولتاژ برق

برای مثال خسارت‌های فیزیکی واردشده به گوشی همراهتان که ناشی از سقوط از بلندی، آب‌خوردگی، نوسانات ولتاژ برق، سرقت، آتش‌سوزی، سیل و زلزله و طوفان…. تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد.

آیا بیمه‌تجهیزات الکترونیک ، هزینه تعویض موبایل ، تبلت و لپ تاپ را پرداخت می کند ؟

بله در صورتیکه به تایید کارشناسان مراکز خدمات تخصصی طرف قرارداد، امکان تعمیر و برطرف کردن کامل مشکلات دستگاه شما وجود نداشته باشد( خسارت کلی) هزینه تعویض دستگاه مطابق با شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه به شما پرداخت می شود.

اگر برای دستگاه من حادثه ای اتفاق بیافتد و من از گواهی بیمه خود برای جبران خسارت استفاده کنم ، آیا گواهی بیمه‌نامه من باطل می شود؟

خیر. شما امکان 2 بار استفاده از گواهی بیمه‌نامه کالای دیجیتال خود مطابق شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه را دارید.

آیا هنگام محاسبه و پرداخت خسارت ، از ارزش دستگاه من استهلاک کسر می شود ؟

خیر. این حق شما است که خسارت خود را بر اساس ارزش روز دستگاه خود دریافت کنید. محاسبه و پرداخت خسارت در بیمه بر اساس ارزش روز دستگاه و کسر فرانشیز مطابق شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه صورت می پذیرد.

امکان اضافه کردن این سوالات متداول به مقدار دلخواه

این تب ها و سوالات متداول و توضیحات آزمایشی است و بعد از خرید این سایت آماده بیمه می توانید آنها را ویرایش و محتوای خود را جایگزین کنید یا آنها را حذف یا اضافه کنید.