بیمه بدنه, بیمه ثالث, تجارت, شرکت های بیمه

جزییات کامل طرح وام بیمه شرکت تجارت نو

شرکت بیمه تجارت‌نو در ادامه نوآوری‌های و خلاقیت ها در خدمات بیمه‌ای خود، این‌بار و با مشارکت بانک معظم تجارت و در قالب طرح تسهیلات بانکی بدون بهره و در اقساط بلندمدت 12 ماهه ، طرح جدید دیگری ارائه کرده است.

طرح “وام بیمه تجارت نو” در راستای اجرای نقش حمایتی بیمه از سازمان‌ها و صنایع بزرگ و تولیدی و زیرساخت‌های کشور طراحی و اجرا گردیده است، با عنایت به این که کارخانه‌های تولیدی و صنایع مادر به واسطه نوع و حجم فعالیت خود مورد تهدید مخاطرات متنوع و متعدد و بعضاً سنگین از منظر مالی قرار دارند، و همچنین تحت پوشش بیمه‌ای قراردادن کلیه ریسک‌ها و خطرات این گونه فعالیت‌ها می‌تواند مبالغ سنگینی به هزینه‌های سربار و جاری شرکت تحمیل کند. و از آنجایی که در مواردی مشاهده شده است به منظور کاهش حق بیمه و هزینه­‌های مربوط به تهیه بیمه‌نامه جامع که کلیه مسئولیت‌های سازمان را تحت پوشش قرار دهد، برخی از مخاطرات سازمان نادیده گرفته شده و متاسفانه پوشش کاملی خریداری نمی گردد و یا این که بیمه‌نامه مربوط به آن ریسک مغفول واقع می‌گردد.

متاسفانه در زمان بروز حادثه سازمان ها متحمل جبران خسارت وارده می شود و چندین برابر مبلغ حق بیمه می‌بایست هزینه پرداخت کند. یعنی علاوه بر حق بیمه‌ای که پرداخت نموده است ، اما به علت کافی نبودن پوشش‌ها امکان استفاده از بیمه‌نامه را نداشته‌ می‌بایست مبلغ خسارت وارده را هم نیز جبران نماید. همچنین خسارت دیگری که در صنایع بزرگ در زمان بروز حادثه ایجاد می‌شود، که بسیار مشکل ساز می باشد ، توقف خط تولید در طول مدت رفع مشکلات ناشی از بروز حادثه است.

از انجایی که در طرح “وام بیمه تجارت نو” بدون دغدغه مبلغ حق بیمه و فشار یکجا به سیستم مالی شرکت، می‌توانند با آسودگی خاطر و با شرایط ویژه ریسک خود را به شرکت “بیمه تجارت‌نو” منتقل کنند.

 

در این طرح که متناسب با مبلغ حق بیمه سالانه سازمان­‌ها، تا ۱۵۰ میلیارد ریال قابل تعریف می‌باشد؛ حسب توافق صورت گرفته با بانک تجارت معادل مبلغ حق بیمه، تسهیلات بانکی بدون سود و بدون پیش‌ پرداخت و طی اقساط توافقی تا پایان مدت بیمه‌­نامه به حساب بیمه‌گذار منظور می‌گردد. به این ترتیب بیمه‌گذاراز مزایای بیمه‌نامه نقد بهره‌مند می‌شود در حالیکه حق بیمه را بصورت اقساط تسویه می‌کند.

طرح وام بیمه با شرایط جداگانه و تا سقف ۸۰ میلیون ریال و ۱۲ ماه برای بیمه‌نامه‌های متعلق به کارکنان سازمانی نیز قابل ارائه می‌باشد. در طرح وام بیمه کارکنان، گواهی کسر از حقوق سازمانی بعنوان مبنای عمل بیمه قرار گرفته و حتی بیمه‌نامه‌های شخص ثالث اتومبیل که حسب قوانین بیمه مرکزی امکان اقساط محدودی دارند، در طرح وام بیمه

به راحتی بدون پیش‌پرداخت و طی ۱۲ ماه بازپرداخت می‌شود.

طرح بزرگ “وام بیمه تجارت”، راهکار بسیار جامعی است که سازمان‌ها ، نهاد ها و صنایع کشور را تحت پوشش خواهد داشت. بیمه تجارت‌نو با تاکید بر حمایت از تولید ملی و صنایع داخلی کشور طرح جذاب و بزرگ “وام بیمه تجارت” را از یک سو و طرح‌های تخفیف بسیار ویژه مخصوص صنایع پتروشیمی را از سوی دیگر بعنوان مشوق‌های بهره‌مندی از مزایای طرح “وام بیمه تجارت”، قرار داده است. این طرح فرصت بسیار مناسبی برای صاحبان کسب و کار، سازمان‌ها و صنایع فراهم می‌آورد تا مخاطرات فعالیت خود را در شرکت بیمه تجارت‌نو و با پشتوانه بانک تجارت، تحت پوشش و حمایت قرار دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شهر بیمه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *