بیمه البرز, بیمه عمر, طرح های بیمه ای

بزرگترین تفاهم نامه بانک و بیمه کشور/ حرکت بزرگ بیمه البرز و بانک قرض الحسنه مهر ایران برای خانوارهای ایرانی

بیمه البرز در سال مهار تورم و رشد تولید و‌ در راستای توسعه بیمه های زندگی، بزرگترین تفاهم نامه بانک و‌بیمه تحت عنوان ” شوکا”  را با بانک ‌قرض الحسنه مهرایران به امضا رساند.

بیمه البرز در سال مهار تورم و رشد تولید و‌ در راستای توسعه بیمه های زندگی، بزرگترین تفاهم نامه بانک و‌بیمه تحت عنوان ” شوکا”  را با بانک ‌قرض الحسنه مهرایران به امضا رساند.

به گزارش شهر بیمه نقل از روابط عمومی بیمه البرز، در آیین امضای این تفاهم نامه که با حضور مدیران عامل بیمه البرز و بانک قرض الحسنه مهرایران برگزار شد، موسی رضایی، مدیرعامل بیمه البرز با اشاره به لزوم توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی هموطنان، نقش اجرای طرح های مشترک بانک و بیمه را به عنوان یکی از ابزارهای نوین مالی در پویایی اقتصاد کشور موثر دانست و گفت: طرح مشترک توسعه بیمه های زندگی با نام “شوکا” قرار است دغدغه مردم را برای تامین آتیه شان به حداقل برساند.

مدیرعامل بیمه البرز گفت: هموطنان می توانند بیمه زندگی شرکت بیمه البرز را با دریافت تسهیلات قرض الحسنه  خریداری کنند و از مزایایی همچون طرح مکمل بازنشستگی با هدف تامین آتیه خود و تامین نیازهای فرزندان تا رسیدن به سن اشتغال، بهره مند شوند.

وی همچنین با تاکید بر عملکرد مثبت، توانمندی و توانگری بیمه البرز و بانک قرض الحسنه مهر ایران، منافع این همکاری را برای ذینفعان آن از جمله شبکه فروش، شعب و بیمه گزاران بیمه البرز و از طرف دیگر کارکنان و مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران چشمگیر دانست.

هوشمندسازی فرآیندهای صدور و پرداخت خسارت بیمه البرز تا پایان امسال به منظور کاهش حضور فیزیکی شهروندان برای انجام امور بیمه ای از دیگر موضوعاتی بود که مدیرعامل بیمه البرز برآن تاکید کرد.

بیمه البرز و بانک قرض الحسنه مهر ایران

بیمه البرز یکی از شرکت‌های دولتی ایران در زمینه بیمه بوده که در سال 1338 بر اساس قانون خصوصی سازی سهام آن در بورس واگذار گردید. این شرکت بیمه با قدمتی بیش از ۶۰ سال در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۳۸ تأسیس شده است.

پس از انقلاب ۵۷

شرکت بیمه البرز با هدف اولیه ارائه خدمات بیمه ای مطلوب و باکیفیت به هموطنان و ایجاد تنوع در بازار بیمه و کسب رضایت بیمه گزاران در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۳۸ توسط بخش خصوصی تاسیس و در مدت زمان کوتاهی توانست اعتماد بسیاری از صاحبان سرمایه و کالا را به خود جلب نماید.

بیمه یورکشایر یکی از شرکت‌های خارجی بیمه بود که در قبل از انقلاب در کشور فعالیت داشت و مدیریت بیمه البرز در آن زمان با مدیریت شرکت یورکشایر تا حدود زیادی اشتراکی بود. در تصاویر ساختمان قدیم بیمه البرز نیز ساختمان بیمه یورکشایر مشاهده می‌شود.

بیمه البرز توسط بخش خصوصی تأسیس شد و تا انقلاب اسلامی مشغول به کار بود. به فاصله کوتاهی پس از انقلاب ۵۷ و در سال‌های 60 و 61 بیمه البرز دوباره مجوز فعالیت دریافت کرد و مشغول به کار شد. در تاریخ 1367/09/13 بیمه البرز به همراه دیگر شرکت‌های بیمه‌، ملی اعلام شدند. با گذشت چند سال و در سال 1388 بیمه البرز به عنوان اولین شرکت بیمه دولتی در بورس پذیرفته شد و ۸۰ درصد سهام آن واگذار شد و بدین ترتیب از یک شرکت بیمه دولتی به شرکت بیمه خصوصی تغییر مالکیت داد.

سرمایه، ذخایر و اندوخته کافی، بدنه کارشناسی متخصص و حرفه ای، سرعت در ارزیابی و پرداخت خسارت از شاخص های توانگری و وجود مشتریان وفادار و قدیمی، ارتباطات گسترده با بازار جهانی بیمه، مدیریت علمی و پاسخگو و نسبت‌های مالی بسیار خوب از شاخص های ماندگاری این شرکت به حساب می آید.

شرکت بیمه البرز هم‌اکنون با حدود ۱۳۰۰ پرسنل، 54 شعبه، بیش از ۲۵۰۰ نماینده و کارگزار حقیقی و حقوقی به فعالیت خود در ایران ادامه می‌دهد.

[EMS_Form_Builder id=1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *